Jdi na obsah Jdi na menu
 


Natáčení

Někteří už víte, že v poslední době jsem skoro posedlá natáčením amatérského filmu, které se bude konat letos v létě. Ale to není poprvé…

Počátky mé filmové tvorby

Záměr natočit vlastní film jsem měla už asi před 2-3 lety, kdy jsme si pořídili videokameru. Měla jsem docela zajímavé nápady, ale pokaždé to ztroskotalo na neochotě herců. Natočilo se vždycky jen pár scén, ale žádný film se nedočkal dokončení ani finálního zpracování na PC. Došlo mi, že sama to nezvládnu a potřebuju k sobě nutně nějaké další nadšence, kteří by se do tvorby filmu vrhli se stejnou chutí jako já.

Nový film
Na konci letních prázdnin v roce 2005 jsem byla s kamarádkou Janďou K. na výletě v Praze. Povídaly jsme si a přišla řeč i na toto téma. Myšlenka natáčet amatérský film ji docela zaujala, a tak jsme si řekly, že to zkusíme, a hned jsme začaly vymýšlet námět. Couraly jsme po Čerňáku a přemýšlely, akorát jsme neměly nic na psaní, tak první zápisky k filmu vznikaly malou tužkou z Ikey na reklamních letácích. :-D 

Původní námět byl na film, který by byl celý o životě feťáků, o skupině výrobců drog a jejich odchodních praktikách. Ale vzhledem k tomu, že už byly letní prázdniny u konce, natáčení jsme přesunuly na dobu neurčitou.

Teď v březnu jsem se k nápadu znovu vrátila, a námět úplně překopala, nicméně drogová tematika se v něm vyskytuje taky.

Bude se natáčet někdy v období červen – srpen, podle toho, kdy bude čas, film by měl být hotov určitě do konce roku 2006. Pracovně jsem jej nazvala „Feťáci“, a tento film bude jakési nahlédnutí do života 3 středoškoláků z HK.

Po dokončení bude film pravděpodobně k vidění pro veřejnost, takže se máte na co těšit!

Klidně sem napiště, co si o tom myslíte. Jsem zvědavá na Vaše názory. Někteří lidí říkaj, že to natáčení je úplná kravina. Tak pak za několik měsíců uvidíme...:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to nie je velmi dobry namet

(miro, 28. 3. 2007 14:44)

aj ja som taky nadsenec asi ako ty.len mi chyba štáb s ktorym by som tiez rad nieco natocil.zial nie su ochotnici :o( skus radsej vymysliet namet na nejaku komediu.nie je to nic narocne a tiez je to zo zivota a divak to urcite oceni ovela viac!! ale prajem vela stastia vo vyrobe..

aktuálně:

(Dandie, 11. 1. 2007 22:52)

Tak do konce roku 2006 se to bohužel nestihlo. Film je rozpracovaný, ale natáčení nám překazila nějaká epidemie chřipky nebo co. :-( A pak začal školní rok, letos extrémně náročný pro všechny z týmu, který veškeré práce na filmu nekompromisně utnul.
Tak nyní zbývá jen počkat na další letní prázdniny. Věříme, že tentokrát se to už podaří dokončit.

Buďte trpělivý, do konce roku 2007 se snad už opravdu dočkáte nového filmu!! =)

Vim ja?

(Škodovak, 21. 3. 2006 21:16)

No tak to jsem zvedavy, jak tohle jako dopadne :) Nicmene preju hodne stesti, at to nedopadne jako pred 2-3 lety :) Hojik